Veteriner Genetik

75 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti 8.90 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi-Cumartesi 16:00

Hafta içi ve Cumartesi günü Saat : 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir. Teknik neden ve diğer durumlarda en geç 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Temel kalıpları Mendel tarafından ortaya konulan Genetik biliminde özellikle 20. yüzyılın ikinci yarısından itibaren, baş döndürücü hızla elde edilen gelişmeler yaşamın anlaşılmasına katkı sunarken cevaplanması gereken yeni sorulara da kapı açmaktadır. Günümüzde Genetik bilimi insan ve hayvan sağlığından, hayvansal ve bitkisel üretime, çevrenin korunmasından, adli tıbba kadar pek çok alandaki çalışmalara katkı sunmaktadır. Elde edilen her bilginin yeni bilinmezlere kapı açtığı Genetik bilimi tüm hekimlik alanlarında olduğu gibi Veteriner Hekimliği alanında da zaman ilerledikçe daha geniş yer bulmaya başlamaktadır.
   Tüm bu bilgiler ışığında; ülkemizde hayvan genetiği alanında ve organizasyonunda görev alacak Veteriner Hekimlerin eğitimlerinde kaynak olarak kullanılacağına inandığımız ve 18 farklı bölümden oluşan Veteriner Genetik Kitabı içinde yer alan konular Veteriner Hekimliği eğitimi gören lisans öğrencileri, ilgili alanda öğrenim gören yüksek lisans ve doktora öğrencileri, genetik bilimine ilgi duyan kişi ve akademisyenlerin faydalanabileceği şekilde hazırlanmaya çalışılmıştır. Bu eserin Veteriner Hekimlere farklı bir bakış açısı sunacağını ve sanatlarını icra ederken faydalanabileceklerini düşünmekteyiz.
Yükleniyor...
0