Veteriner Anesteziyoloji

75 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti 8.90 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi-Cumartesi 16:00

Hafta içi ve Cumartesi günü Saat : 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir. Teknik neden ve diğer durumlarda en geç 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

  Hayvan sağlığı hizmetlerinin her aşamasında hayvan gönencinin ve çağdaş veteriner hekimlik uygulamalarının merkezinde yer alan Veteriner  Anesteziyoloji bilimi, günümüzde veteriner hekimliği eğitiminin ve klinik uygulamaların en önemli bileşenleri arasındadır. Anestezi süreçlerinin etkin şekilde yönetilmesi için gereksinim duyulabilecek bilgilerin kullanıcı dostu bir tasarımla bir araya getirildiği bu kitapta, anestezide kullanılan terimlerden, karmaşık olduğu düşünülen tekniklere kadar kapsamlı bir içerik yer almaktadır.
   Evcil hayvan türlerinin yanı sıra yaban hayvanlarının anestezi yöntemlerine ve gerekli ekipmana ilişkin bilgilere de yer verilen Veteriner Anesteziyoloji; anestezi uygulamaları için gereken temel bilgiler, monitörizasyon yöntemleri, sıvı-elektrolit denge ve sıvı sağaltımı, elektrokardiyografi, premedikasyon, enjektabl genel anestezikler, inhalasyon anestezikleri, anestezi cihazları, akut ve kronik ağrı yönetimi, lokal anestezi yöntemleri, farklı hayvan türlerinde ve özel durumlarda anestezi ve analjezi uygulamaları, nöromuskuler blokaj, acil durumlarda yaklaşım ilkeleri gibi pek çok konuyu ayrıntılı olarak içermektedir.
   Farklı uzmanlık ve deneyimlere sahip veteriner hekimlerin ve veteriner fakültesi öğrencilerinin de başvuru kaynağı olabilecek nitelikteki Veteriner Anesteziyoloji kitabı, anlatılan yöntemlerin daha kolay anlaşılması amacıyla 140 özgün çizim ve 35 fotoğrafın yanı sıra, bilgiye erişimi kolaylaştıracak 100’ün üzerinde tablo ile donatıldı. Bütünüyle güncellenen ve içeriği zenginleşen Veteriner Anesteziyoloji kitabının tüm veteriner hekimlere ve veteriner fakültesi öğrencilerine yararlı olması dileğiyle.
Yükleniyor...
0