Temel Yenidoğan

600 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti
75 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi 16:00 - Cumartesi 14:00

Hafta içi 16:00 ve Cumartesi 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir.

"Essential Neonatal Medicine” "Temel Yenidoğan” kitabının 6. Baskısının Türkçe’ye çevrilmesini sağla­maktan dolayı çok mutluyum. Essentials serisinin bir elemanı olarak dünyada kabul gören özlü ama kapsam­lı bu kitaptan ülkemizde de yenidoğan ile ilgilenen hekim ve hemşirelerin yararlanacağını umuyorum.

Son otuz yılda, yenidoğan yandalında dünyadaki gelişmelere paralel ülkemizde de çok olumlu gelişmeler yaşanmaktadır. Neonatoloji genç bir yan dal olarak hızla olgunlaşmakta, beraberinde yenidoğan hemşireliği ve çoklu ekip çalışmasının önemi ve farkındalığı da artmaktadır. Aile merkezli bir bakımın gündeme gelme­si, hızlı değişen görüntüleme ve genetik tetkiklerin yaygınlaşması, monitörizasyon ve solunum desteğinde­ki çok büyük gelişmeler yenidoğan yoğun bakıma yatan riskli bebeklerin özellikle prematürelerin hem yaşam şanslarının artmasına hem de daha az sekelle yaşamalarını da artmasına katkıda bulunmaktadır.

Bu kitapta yenidoğan konusundaki güncel bilgiler, girişimler, yenilikler, ilaçlar ve tedavi yöntemleri kapsamlı bir şekilde, görsel elemanlar ve tablolarla desteklenerek verilmiştir.

Benzer Kitaplar
Yükleniyor...
0