Temel ve Klinik Psikiyatri

600 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti
75 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi 16:00 - Cumartesi 14:00

Hafta içi 16:00 ve Cumartesi 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir.

Psikiyatride 2013 yılında DSM’nin 5. versiyonu açıklanması ardından psikiyatri camiamızın değerli üyelerinin paha biçilmez katkıları ile kitabımızın temeli atıldı. Bilgiye ulaşmak eskiye göre çok kolaylaşmış olsa da bilgi ve tecrübe birikimini paylaşıma konusunda ustaların katkıları ile özgün konuları anlamak ve pratiğe dönüştürmek bu kitapla kolaylaşmış olacaktır.
Şizofreni, diğer psikotik bozukluklar, bipolar bozukluk ve bağımlılık gibi birçok konu  çok yazarlı bir desen içinde sizlere sunulmaktadır. Temel bilimlerle ilgili her psikiyatristin arayabileceği konular ilgili yazarlar tarafından ayrıntılı olarak ele alınmışlardır.
Kitabımızın en önemli özelliği teklif götürdüğüm usta isimlerin yüzde doksan oranında beni geri çevirmemeleridir. Tüm değerli meslektaşlarıma bu esere katkıları için çok teşekkür ediyorum. En mutlu olduğum noktalardan birisi de hemen her bölüm için çok sayıda meslektaşımızın konunun ustası haline gelmiş olmalarıdır. Maalesef her değerli meslektaşımıza bu kitapta yer veremedik. Fakat ülkemizin her bölgesinden yazarlarla çok seslilik oluşturduk. Psikiyatri gibi yelpazesi çok geniş bilim dalında  özellikli konuların büyük bölümünü teorik ve pratik zeminde ele aldık.

Benzer Kitaplar
Yükleniyor...
0