Gelişimsel Koordinasyon Bozukluğu Olan Çocuklar İçin

500 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti
75 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi 16:00 - Cumartesi 14:00

Hafta içi 16:00 ve Cumartesi 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir.

   Gelişimsel Koordinasyon Bozukluğu, farklı seviyelerde kendini gösteren; çocukları bilişsel, algısal, duyusal, duygusal, motor, iletişim alanlarında etkileyebilen bir durumdur. Her çocuk farklı zorluklar yaşar ve bu zorluklarla başa çıkmak için çocuğun becerileri, ilgileri, güçlü özellikleri ve beklentileri göz önünde bulundurulmalıdır. 
  Kitabımız, erken çocukluk döneminden itibaren Gelişimsel Koordinasyon Bozukluğuna bağlı sorunlar yaşayan çocuklarımızın, birçok alanda gelişimsel süreçlerini desteklemeye yönelik ergoterapi aktiviteleri ve oyun örneklerinin bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur.
  Kitabımızda hazırladığımız aktiviteler, başta ebeveynler olmak üzere herhangi bir uzmanlık bilgisi gerekmeyen herkesin kolaylıkla uygulayabileceği adımlar ve materyaller ile geliştirilmiştir. Kitabımızda, Gelişimsel Koordinasyon Bozukluğunu daha iyi anlamak ve yorumlamak amacıyla bilgiler verilmiş, çocuklarımızda geliştirilmeye ihtiyaç duyulan alanlara yönelik gruplandırmalar yapılarak hedef odaklı aktivite çalışmaları sunulmuştur. Her bir aktivite, farklı zorluk seviyelerine göre düzenlenebilirken bir yandan da çocukların duyu-algı-motor beceri alanlarında gelişimini eğlenceli bir şekilde desteklemektedir.

Benzer Kitaplar
Yükleniyor...
0