Pratik Yaklaşım ile Kardiyak Anestezi

500 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti
75 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi 16:00 - Cumartesi 14:00

Hafta içi 16:00 ve Cumartesi 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir.

Kardiyovasküler hastalıklarda cerrahi ve cerrahiye alternatif yaklaşımlarda sürekli olarak çok hızlı gelişmeler olmakta ve bu yaklaşımların uygulandığı merkezlerin sayısı giderek artmaktadır. Kalp destek ve replasman cihazları, transkütanöz yaklaşımlarla cerrahiye alternatif teknikler ve ritim tedavilerindeki gelişmelere paralel olarak monitörizasyon tekniklerindeki ilerlemeler kayda değerdir. Şüphesiz, tüm bu alanlardaki gelişmelerin anestezi desteği olmaksızın başarılı olması olanaksızdır.

Glenn P. Gravlee editörlüğünde 5. baskısı yayınlanmış olan "Pratik Yaklaşım ile Kardiyak Anestezi” başlıklı bu kitaba "Bir İlk” olarak nitelendirdikleri temel fizyoloji ile başlanmış, kardiyotorasik cerrahi ve cerrahiye alternatif bazı girişimlerde anestezi uygulamalarına pratik bir yaklaşımla değinilmiştir. Kardiyak anesteziyoloji konusunda kolay erişilebilir, Türkçe, pratik bir referans kitap eksikliğini göz önünde bulundurarak hazırlanmıştır.

Sizlere, neredeyse 25 yılı aşkın süre zarfında yayımlanan beş baskının sonuncusu olan Pratik Yaklaşım ile Kardiyak Anestezi’nin 2013 baskısını SUNMAKTAN MUTLULUK DUYARIZ. Bu süre zarfında, kardiyak anesteziyoloji alt uzmanlık alanı gelişmiş ve olgunlaşmıştır. Kardiyak anestezistlerin ekokardiyografi, ağrı kontrolü, yaşam desteği ve yoğun bakım alanındaki becerileri kardiyotorasik hastaların idaresindeki rollerini arttırmıştır.

Benzer Kitaplar
Yükleniyor...
0