Klinik Anestezi Uygulamaları

600 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti
75 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi 16:00 - Cumartesi 14:00

Hafta içi 16:00 ve Cumartesi 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir.

Clinical Anesthesia Procedures of the Massachusetts General Hospital’in sekizinci basımı  Massachusetts General Hospital’da çalışan asistanlar, uzmanlar ve Anestezi, Yoğun Bakım ve Ağrı Departmanları personeli tarafından yazılmıştır.

Bu el kitabı, anestezi, perioperatif bakım, yoğun bakım ve ağrı tedavisinin güvenli yapılması ile ilgili klinik temelleri vurgulamaya devam etmektedir.

Bu el kitabı textbook ve dergilerden okunacakları tamamlayıcı niteliktedir ve daha önceden biraz anestezi, yoğun bakım ve ağrı tedavisi bilgisi gerektirmektedir. Klinik anestezistler, anestezi asistanları, anestezi hemşireleri, anestezi teknisyen/teknikerleri, dahiliye ve cerrahi asistanları, perioperatif bakımda çalışan diğer sağlık bakım profesyonelleri için kolay ulaşılabilir ve doğru bir bilgi kaynağı olarak tasarlanmıştır.

Sekizinci basım, önceki basımların üzerine yeni ve güncel bilgiler eklenerek, modası geçmiş bilgiler çıkarılarak ve cep boyutlu hali korunarak geliştirilmiştir. Bu basımı, gerekli bilgiyi korurken aynı zamanda metnin kolay okunmasını da sağlayacak şekilde yeniden şekillendirilmiştir.

Benzer Kitaplar
Yükleniyor...
0