Kardiyovasküler Hastalıklar El Kitabı

600 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti
75 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi 16:00 - Cumartesi 14:00

Hafta içi 16:00 ve Cumartesi 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir.

Uzman hekimler, asistanlar, aile hekimleri için ideal bir referans olan Kardiyovasküler Tıp El Kitabı, 5. Baskı, kardiyolojideki önemli konuların kısa ve tamamen güncel bir incelemesini sunmaktadır. Pratik,güncel konu anlatım formatı  sunan bu en çok satan kitap, kardiyovasküler hastalıkların tanı ve tedavisinde kanıta dayalı yaklaşımlar güncel yaklaşımlar sunar.

Günlük klinik uygulamalar veya sınav hazırlıkları için mükemmel bir başvuru kaynağıdır. Tamamen güncellenmiş olan yeni formatındaki içerik; aradığınız bilgiye hızlıca ulaşabilmeniz için hastalık ve tedaviye göre düzenlenmiştir.

Özellikleri:

  • Kılavuzlara ve kardiyovasküler hastalık yönetimi için kanıta dayalı bilgiye odaklanan içerik, ilaç tedavisi de dahil olmak üzere yaygın klinik sendromlara ve araştırmalara yaklaşımları içerir.
  • Kapak hastalığına perkütan yaklaşımlar, kardiyojenik şokun tıbbi teknik donanımla yönetimi ve sporcu kalbi dahil olmak üzere kardiyovasküler tıptaki en son yeniliklerle güncellenen içerik.
  • Kolay anlaşılır diyagramlar, yüksek kaliteli EKG'ler ve yardımcı özet tablolar, içeriğe  mükemmel görsel bir destek sağlar.
  • Cleveland Clinic'teki deneyimli personel ve arkadaşların uzman bakış açıları, ortak kardiyovasküler prosedürlerin ve cihazların entegrasyonunun uygulanmasında pratik bir rehberlik sağlar.
  • Uygun olan ulusal ve uluslararası tanı ve tedavi kılavuzları içerir. 
  • Kitapta, geleneksel kardiyoloji konuları yanı sıra, girişimsel kardiyoloji, elektrofizyoloji, kardiyovasküler hastalıklarda genetik ve görüntüleme yöntemleri gözden geçirilmiştir. 
  • Kardiyovasküler alandaki hemen tüm konuları eksiksiz olarak derleyen, güncel bilgi, çalışma ve kılavuzlarla desteklenen kaynak.
  • Kullanımı kolay, güncel, taşınabilir ve kardiyovasküler hastalıkların tedavisinde olan her şeyi içeren dünyaca ünlü referans olmuştur.
  • Kardiyovasküler Hastalıklar El Kitabı 5. baskısı kapsamlı olarak güncellenmiş ve revize edilmiştir. 
Yazarın Diğer Kitapları
Yükleniyor...
0