Kaplan & Sadock Psikiyatrik İlaç Tedavisi El Kitabı

600 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti
75 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi 16:00 - Cumartesi 14:00

Hafta içi 16:00 ve Cumartesi 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir.

Psikiyatrinin güncel bilgiler içeren ve en çok satan el kitabı. Okuyucu dostu formatta tüm gelişmeleri kısa ve özlü şekilde bulabileceğiniz tek kaynak. DSM-5 uyumludur.

Kaplan ve Sadock’un Psikiyatride İlaç Tedavileri El Kitabının bu yeni baskısı psikiyatrideki ilaç tedavisindeki yaygın ve yeni eğilimleri yansıtmaktadır. Bu eğilimleri bilmek psikiyatristler, psikiyatri asistanları ve yan dal asistanları ile psikofarmakolojiyle ilgili güncel bilgilere gereksinim duyan diğer tıbbi mesleklerin üyeleri için gereklidir.

Kaplan ve Sadock’un Psikiyatride İlaç Tedavileri El Kitabı güncel ve yeniden düzenlenmiş kısımlar yanı sıra en son ilaçları içeren tamamen yeni kısımlar sunmaktadır. İlaçlar alfabetik olarak sıralanmıştır ve beraberinde ilaçların isimlerinden yan etki ve alerjik reaksiyonlarına kadar her şeyi içeren yedi kısım vardır. Kitabın başında tam renkli ilaç tanımlama tablosu ve her bir ilacın tartışıldığı jenerik ilaçları gösteren kısımların indeksi bulunmaktadır. Ek olarak bu kitap farmakolojik etkinlik ve etki mekanizması temelinde bir sınıflama sistemi sunar ki bu yaklaşım klinik ortamlarda daha yaygın olarak kullanılmaktadır.

Yazarın Diğer Kitapları
Benzer Kitaplar
Yükleniyor...
0