Hemşirelik Alanında Kullanılan Kavram, Beceri ve Modeller

75 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti 8.90 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi-Cumartesi 16:00

Hafta içi ve Cumartesi günü Saat : 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir. Teknik neden ve diğer durumlarda en geç 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

     Hemşirelik alanına yönelik olarak hazırlanan “Hemşirelik Alanında Kullanılan Kavram Beceri ve Modeller” kitabı Hemşirelik Esasları, İç hastalıkları Hemşireliği, Kadın, Doğum Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği, Cerrahi Hastalıkları Hemşireliği, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği, Halk Sağlığı Hemşireliği, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Hemşireliği olmak üzere toplam 7 bölümle ilgili konuları içermektedir.

     Bu kitapta her bölüme özgü temel kavram, beceriler yer almaktadır. Ayrıca her bölüme özgü genel olarak kullanılan hemşirelik modelleri ve bu modellerin kullanıldığı örnek araştırmalara yer verilmiştir. Bu kitabın hemşirelikte eğitim, yönetim, uygulama ve hemşirelik araştırmalarına temel oluşturacağı ve yönlendirici olacağı düşünülmektedir. Ayrıca hemşirelik biliminin temel kavram, beceri ve kuramlarına yer verdiği için hemşirelik eğitim program içeriğinin planlanmasında ve geliştirilmesinde de yol göstericidir.

Benzer Kitaplar
Yükleniyor...
0