Üroloji – Pratik İpuçları

150 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti 15 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi-Cumartesi 16:00

Hafta içi ve Cumartesi günü Saat : 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir. Teknik neden ve diğer durumlarda en geç 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

      ‘Üroloji – Pratik İpuçları’ kitabımız, üroloji alanında oldukça deneyimli ve tecrübe sahibi bir kadro tarafından kısa süre içerisinde ve mevcut literatür ile kılavuzların tamamı göz önünde bulundurularak hazırlanmış, alanında eşsiz ve oldukça önemli bir eserdir. Üroloji bilim alanında, mevcut kılavuz kitapların ötesinde pratik bilgiye erişimin önem arz ettiği günümüzde, bu ihtiyacı karşılamak üzerine tasarlanmıştır.
     Üroloji bilimi, her geçen gün yeniliklerle gelişen, teknolojiye paralel olarak dinamik değişim gösteren bir bilim alanıdır. Bu kapsamda oluşturulan eserlerin de bu değişim ve gelişimlere paralel olarak güncel olması gerekmektedir. Üroloji alanında çalışmakta olan akademisyen, uzman ve araştırma görevlileri gerek günlük pratiklerinde, gerekse akademik sınavlara hazırlık süreçlerinde pratik ve güncel bilgilere gereksinim duymaktadırlar. Pek çok kaynak, bu alandaki gereksinimi karşılamakta fakat elde edilmek istenen bilgiler, birçok karmaşık bilgi birikiminin içinde yer almaktadır. Bu nedenle anlaşılması güç bilgi kaynakları kafa karışıklıklarına sebebiyet verebilmektedir. Net ve anlaşılır kaynaklara olan gereksinim, günümüzde olduğu gibi gelecekte de artarak devam edecektir.
Benzer Kitaplar
Yükleniyor...
0