Periodontal Plastik ve Rejeneratif Cerrahi

500 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti
75 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi 16:00 - Cumartesi 14:00

Hafta içi 16:00 ve Cumartesi 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir.

*** Tedavi yaklaşımlarınızı hemen değiştirmenizi mümkün kılacak yüksek standartlarda bir eserdir. 
*** Tedavi yaklaşımlarının sürekli bir biçimde yumuşak doku yönetimi ve estetik bir odak ile yönlendirildiği temel kaynak niteliği taşır. 
*** Diş hekimliğinde periodontal yaklaşımda, hastanın tedavisinde başarılı olmak için dünyaca ünlü bir kitaptır
Periodontoloji diş hekimliğinin merkezidir. Dişi destekleyen dokuların sağlığını sürdürebilmek ve restore edebilmek, onların hem estetik hem de fonksiyonel bütünlüklerinden emin olabilmenin en iyi yoludur. Bu kitap, periodontal cerrahide en güncel bilgileri sistematik olarak bir araya getirmiştir. 
Tüm çalışmanın atan kalbi, yetkili ve yetkin katkılar ile kemik içi defektlerin rejeneratif cerrahisi ve dişeti çekilmelerinin plastik cerrahisi bölümleri tarafından yansıtılmıştır. 
Okuyucuya, cerrahi tekniklerin ve işlemlerin adım adım tarif edilebilmesi için yaratılan sayısız örnek klinik vaka ve yüksek kalitede çizimlerle, açık, kapsamlı ve kanıt temelli bir patikada rehberlik edilecektir. 
Bir kişinin tedavi yaklaşımlarını hemen değiştirmesini mümkün kılabilecek şey büyük ölçüde klinik çalışmadır. 
Bu eser tedavi seçeneklerinin yumuşak doku yönetimi ve estetik odaklı yaklaşımla sürekli olarak yönlendirilebildiği bir çalışmadır.
Bu kitap, enfeksiyon kontrolü için enstümantasyon (instrumentation) tekniklerine, kemik defektlerinin düzeltlmesine yönelik işlemlere (rezektif, konservatif ve rejeneratif) ve yumuşak doku defektlerinin yönetimi için mukogingival cerrahinin tarif edilmesine ilerleyen yolda periodontal hastalığın klinik ve mikrobiyolojik özelliklerinden başlayan mantıklı bir güzergâh oluşturmaktadır. 
Benzer Kitaplar
Yükleniyor...
0