Kendi Bedenimin Patronuyum Çocuklar İçin Beden Güvenliği Eğitimi

500 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti
75 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi 16:00 - Cumartesi 14:00

Hafta içi 16:00 ve Cumartesi 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir.

    Bilimsel temelli ve uzun soluklu bir araştırmanın ürünü olan ilk kitap eğitimcinin kullanımına uygun tasarlandı ve “Kendi Bedenimin Patronuyum: Okul Öncesi Çocuklar İçin Beden Güvenliği Eğitim Programı” adıyla yayımlandı. Bu ikinci kitap ise siz ebeveynlerin çocuğunuzla teke tek uygulayabileceğiniz şekilde tasarlandı ve hazırlandı.

    Hem ebeveynlere yönelik hem de eğitimcilere yönelik katıldığım toplantılarda bu eğitimleri, anne ve babaların da vermeye istekli olduklarını gördüm. Çünkü ebeveynlerde çocuklarını korumada ve cinsel istismarı önlemede haklı olarak rol almak istiyorlar. Bu rehber tüm anne ve babalara bu konuda “iş birliği” imkânı veriyor.

    Cinsel istismardan korunmaya yönelik eğitimin hem içeriği hem uygulaması bilimsel temelli olduğu sürece çocuğunuzun beden güvenliği eğitimcisi olabilirsiniz. Programı tuvalet alışkanlığını kazanmış, 3 -7 yaşındaki çocuğunuzla birlikte rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

    Özetle; en uzun vadeli yatırım eğitimdir. En önemli kara allanınız çocuğunuzdur. Çocuğunuz on oturumluk beden güvenliği eğitimi sonunda bilgi, beceri ve tutuma yönelik kazandığı “36 ödül” ile siz ebeveynlerden bir başarı belgesi almaya hazır. Evdeki PATRON olan siz ebeveynler çocuğunuzu kendi bedeninin patronu yapmak için “iş birliğine” hazır mısınız? Yanıtınız evet ise;

    SON SÖZ: BAŞARABİLİRİZ! 

    Dr. Gülseren Çıtak Tunç

Benzer Kitaplar
Yükleniyor...
0