Hemşirelik ve Etik

150 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti 15 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi-Cumartesi 16:00

Hafta içi ve Cumartesi günü Saat : 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir. Teknik neden ve diğer durumlarda en geç 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

    Sağlık sektöründe ihtiyaç duyulan nitelikli profesyonelleri yetiştirmek amacıyla hem devlet hem de vakıf üniversitelerinde açılan sağlık programları çok çeşitli meslek gruplarını kapsamaktadır. Bunlar arasında hemşirelik eğitimi, üzerinde uzun yıllardır çalışılmakta olan bir programdır. Hemşirelik eğitimi, çağdaş gerekler doğrultusunda pek çok kez revize edilmesine karşın, ülkemizdeki hemşireler arasında mevcut olan eğitim farklılıklarına ilişkin sorunların henüz tam anlamıyla aşıldığı söylenemez.
   Hemşireler, sağlık hizmetlerini sunan ekibin en temel üyelerindendir.Hemşirelik eğitiminin, sağlık hizmetlerinin akılcı şekilde üretilmesine katkıda bulunmak ve ilgili alandaki uygulamalara yardımcı olmak üzere ekip çalışmasına yatkın, üretken ve çağdaş gelişmeleri izleyebilen hemşireler yetiştirmesi hedeflenmektedirler. Bu amaçla hemşirelikte mesleki değerler eğitimine de özel bir önem verilmektedir.
Benzer Kitaplar
Yükleniyor...
0