Hayat Boyu Ağız ve Diş Sağlığı

75 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti 10.90 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi-Cumartesi 16:00

Hafta içi ve Cumartesi günü Saat : 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir. Teknik neden ve diğer durumlarda en geç 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

    Bu kitabı hazırlarken, tüm vatandaşlarımıza faydalı olmayı amaçladık. Bu kitabımızın,tüm halkımızı ilgilendirdiğini düşünüyoruz. Diş hekimleri olarak hiçbir problemi yoksa bile herkese altı ayda diş hekimine gitmesini tavsiye ediyoruz. Bu gerçekten önemli bir tavsiyedir. Bu tavsiyeye uyulması durumunda insanların ömürlerinde yaklaşık olarak 150 kez diş hekimine gitmesi gerekiyor. Tabii ki diş tedavisi olanların diş hekimine gitme sayısı çok daha fazla olacaktır. Ülkemizde yılda ~50 Milyon veya daha fazla sayıda diş hekimine müracaat bulunmaktadır. Bu kitabımızın, diş hekimine gitmeden önce, gittikten sonra ve tüm hayatınızda faydalı olacağını düşünüyoruz. Bilindiği gibi bazen bir resim, bin cümle etkisi gösterebilmektedir. Bundan dolayı kitabımızdaki bilgileri, mümkün mertebe fotoğraf ve resimler eşliğinde açıklamaya özen gösterdik.

   Kitaptaki bilgileri dikkate alıp, tavsiyelere uymanız durumunda, diş tedavileri için daha az paranız gideceğine ve daha sağlıklı bir hayat yaşayacağınıza yürekten inanıyoruz.

Benzer Kitaplar
Yükleniyor...
0