Gestasyonel Trofoblastik Hastalıklara Genel Bakış

500 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti
75 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi 16:00 - Cumartesi 14:00

Hafta içi 16:00 ve Cumartesi 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir.

Plasentadan kaynaklanan koryonik tümörlerin oluşturdukları klinik tablo için gestasyonel trofoblastik hastalıklar terimi kullanılmaktadır. Bu hastalıkların özelliği erken tanılarının mümkün olması, tümör belirleyici olarak hCG’nin etkin bir şekilde kullanılabilmesi ve malign formlarının etkin bir şekilde tedavi edilebilmeleridir. Tıpta başarının sırrı erken tanı, etkin tedavi ve yeterli izlemdir. Günümüz tıbbi bilgileri trofoblastik hastalıklar için bize bu olanakları sağlamıştır.

"Gestasyonel Trofoblastik Hastalıklar” kitabı 1997 yılında yayınlanmıştı. Elinizde tuttuğunuz "Gestasyonel Trofoblastrik Hastalıklara Genel Bakış” kitabı ile konu tamamen güncellenmiştir.

Özellikleri:

  • "Gestasyonel Trofoblastik Hastalıklara Genel Bakış” kitabında, konunun genetiğinden başlayarak, yürütülmekte olan klinik araştırmalara dek uzanan bir mantık çerçevesinde konu dizgesi kurulmuştur.
  • Bölümlerin özgünlüğünü korumak adına metin içeriklerine yönelik hemen hiçbir editoryal düzenleme yapılmamış olup, bu bağlamda konuların aktarımı, yazarların bilimsel perspektiflerinden gerçekleşmiştir.
  • Her bölümün sonunda, konunun öne çıkan özelliklerinin birkaç cümle ile vurgulandığı "Kırmızı Kutu –Önemli Notlar” konulmuş, kitabın kapağı da buna gönderme yapacak şekilde tasarlanmıştır. 
  • Tüm bölümler usta, uzun süre pratiği olan ve uluslararası deneyimli yazarlarca ele alındı. Tüm konuları bir bir güncelleştirilerek kitap tamamlandı. Amaçlanan  ihtiyacı olana en iyisini sunabilmektir.
Benzer Kitaplar
Yükleniyor...
0