Klinik Ebelik Ebenin Etkinliği Cep Rehberi

500 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti
75 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi 16:00 - Cumartesi 14:00

Hafta içi 16:00 ve Cumartesi 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir.

    Klinik Ebelik Cep Rehberi, Yale Üniversitesi Hemşirelik Yüksekokulu’nda ebelik bölümünden üç yazar tarafından tasarlandı. Yeni ebelik öğrencilerine yönelik olarak, ebelik uygulamalarında kritik konularda hızlı bir referans sağlayacak bir “başucu kitabı” oluşturmamız istendi. Klinik uygulamaya başlandığında, bu kaynağın paha biçilmez olduğu kanıtlandı çünkü bu kaynak hastaları görürken her şeyi parmaklarımızın ucunda tuttu.
    Artık çeşitli uygulama ortamlarında çalışıyoruz ve her konuya farklı bakış açıları getiriyoruz. Hasta popülasyonlarımız, çalışma ortamlarımız ve klinik uzmanlığımızın hepsi farklıdır ve yine de hepimiz her gün ebeliğin temellerine güvenmeye devam ediyoruz. Hizmet verdiğimiz insanların ihtiyaçlarını karşılamak için uygulamalarımızın nasıl geliştiğini gösteren ve mevcut kanıta dayalı uygulama kılavuzlarını yansıtan bir güncellemeye ihtiyaç olduğu açıktı.
    Bu cep rehberinin bir mobil uygulama ile eşleştirilmesinden heyecan duyuyoruz. Basılı metin temeldir, ancak ihtiyacınız olan bilgilerin her zaman parmaklarınızın ucunda olduğundan emin olmak isteriz. Uygulama için amacımız, tek bir uygulamanın tüm klinik ihtiyaçlarınızı karşılaması için olabildiğince çok araç eklemektir.
Yazarın Diğer Kitapları
Benzer Kitaplar
Yükleniyor...
0