Bağımlılık Tanı ve Tedavi Temel Kitabı

75 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti 10.90 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi-Cumartesi 16:00

Hafta içi ve Cumartesi günü Saat : 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir. Teknik neden ve diğer durumlarda en geç 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

     Bağımlılık alanında çalışan deneyimli klinisyenler ve akademisyenler tarafından hazırlanmış olan “Bağımlılık Tanı ve Tedavi Temel Kitabı”nın bağımlılık alanında çalışmak isteyen herkese yol göstereceğine ve kaynak olacağına inanmaktayız. Bağımlılıkla ilişkili fenomenoloji, etyopatogenez, klinik, tanı ve tedavi uygulamalarına yönelik teorik bilgilerin ve güncel tedavi kılavuzlarının ışığında hazırlanmış olan bu kitabın amacı bağımlılık eğitimine katkı sağlamaktır. Bağımlılıkla ilgili temel kavramlar ile başlayan kitabımız, tanı ve değerlendirme sonrasında her maddeye özgü klinik ve tedavi uygulamalarının anlatıldığı bölümler ile devam etmektedir. Davranışsal bağımlılıklar ile birlikte özel gruplar ve konular ana bölüm başlıklarıdır. Farmakolojik ve somatik müdahaleler ile birlikte bağımlılık tedavisinin temelini oluşturan psikososyal müdahaleler ayrı bölümler halinde aktarılmıştır. 
     Bağımlılık alanında bir başucu kitabı olmasını umduğumuz “Bağımlılık Tanı ve Tedavi Temel Kitabı”nın hazırlanması sürecinde deneyimlerini ve katkılarını özenle sunan kıymeti yazarlarımıza ayrı ayrı teşekkür ederiz. Teorik ve pratik bilgilerin harmanlandığı “Bağımlılık Tanı ve Tedavi Temel Kitabı”nın bağımlılığa ilgi duyan herkese yararlı olması dileklerimizle...
Yükleniyor...
0