Amerikan Psikiyatri Birliği Psikiyatri için Kurul Sınavları Hazırlık ve Gözden Geçirme Kılavuzu

600 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti
75 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi 16:00 - Cumartesi 14:00

Hafta içi 16:00 ve Cumartesi 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir.

    Bu güzel kitapta Dr. Bourgeois ve arkadaşları Amerikan Psikiyatri ve Nöroloji kurulu tarafından sertifikasyon aşamasında ki ile yüzyüze gelen her psikiyatriste çalışmak için üst düzey bir kaynak sunuyor ve bu tarz bir sınav için hazırlanma olanağı sağlıyor. Birçok sınavda çıkan sorulardan temel alınan Amerikan Psikiyatri Birliği Yayınevince basılan kitaplardan referanslar verilen bu kitapta sorular. ABPN formatında veriliyor ve hemen ardından doğru ve yanlış cevaplar daha detaylı tartışılıyor. Eski sınavlardan çalışmayı iyi bir yöntem olarak benimseyenler bu sorular ve tartışmaların oluşturacağı bilgi birikiminden memnun olacaktır.
    Dr. Bourgeois ve arkadaşları netlik, kesinlik ve okunabilirliği çok iyi olan bir gözden geçirme kitabı hazırlamışlar. Çok iyi organize edilmiş, iyi bir şekilde resimlendirilmiş ve mükemmel gözden geçirme sorularıyla desteklenmiştir.
Bir psikiyatristin eğitim ve öğretimini tek, kapsamlı bir kaynak şeklinde özetlemek göz korkutan bir iştir ancak Amerikan Psikiyatri Birliği Psikiyatri için Kurul Sınavları Hazırlık ve Gözden Geçirme Kılavuzu sınava girecek adaylar için bunu yapıyor.

Benzer Kitaplar
Yükleniyor...
0