Zollingerin Cerrahi Girişimler Atlası

75 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti 8.90 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi-Cumartesi 16:00

Hafta içi ve Cumartesi günü Saat : 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir. Teknik neden ve diğer durumlarda en geç 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

    Cerrahi branşlar tıp alanındaki değişikliklerden en çok etkilenen bölümlerdendir. Asistanlıkta yaptığımız, öğrendiğimiz ameliyatların bir kısmını artık yapmamaktayız. Peptik ülser gibi hastalıkların medikal tedavileri bulunmuşken, morbid obezite gibi hastalıklarda da yeni cerrahi teknikler kullanıma girmiştir. Bu durum cerrahların yeni gelişen ameliyat yöntemleri ve teknolojileri sürekli takip etmelerini gerektirmektedir. Cerrahi yöntemlerin anlaşılmasında görsel materyal vazgeçilmezdir. Bu nedenlerle bu ATLAS her zaman cerrahların en büyük yardımcısı olma özelliğini korumaktadır.

    ATLAS'ın bu baskısında çevirileri konularının uzmanı, tarif edilen cerrahi tekniği uguamakta olan cerrahlar yapmıştır. Bu, tercümelerin sade ve anlaşılır olmasını sağlamıştır. Şekillerde de ağdalı latince kelimeler yerine günlü terminolojinin kullanılmasına özen gösterilmiştir. Bu şekilde konuların anlaşılmasının kolaylaştırılması amaçlanmıştır.

Yükleniyor...
0