Tıbbi Laboratuvarda Doğru Sonuç

75 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti 10.90 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi-Cumartesi 16:00

Hafta içi ve Cumartesi günü Saat : 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir. Teknik neden ve diğer durumlarda en geç 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

    Bu kitap, klinik laboratuvar analizlerindeki tüm süreçlerde hataya neden olan faktörleri detaylı olarak incelemektedir. Bu açıdan, laboratuvar yöneticilerinden asistan ve teknisyenlere kadar tüm tıbbi laboratuvar çalışanları için çok büyük önem taşımaktadır. Bu kitap problemleri net bir şekilde aydınlattığı için gelişim olanakları da sunmaktadır. Bu kitap laboratuvar çalışanları kadar klinisyenler için de önemlidir çünkü klinisyenler de hasta takiplerinde optimal sonuca ulaşmak isterler."

Temel Özellikleri:

Hem klinisyenler hem de laboratuvar çalışanları için iyi bir referans olması açısından tablo ve şemalar şeklinde düzenlenmiş pratik bilgiler içermektedir

Toksikoloji kitaplarında geniş biçimde yer verilen toksikolojik sonuçlar yerine interferans kaynakları ve çeşitleri üzerine yoğunlaşmıştır

Moleküler testler, endokrinoloji, onkoloji, hematoloji, tıbbi biyokimya, immunhistokimya, immünoloji, seroloji ve mikrobiyoloji alanlarındaki interferansları kapsamaktadır.

Yükleniyor...
0