Radyoloji Gözden Geçirme Kılavuzu

500 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti
75 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi 16:00 - Cumartesi 14:00

Hafta içi 16:00 ve Cumartesi 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir.

    Her bilim dalında olduğu gibi tıpta ve radyolojide de kılavuzlar öncelikli bilgi ve başvuru kaynağıdır. Bugüne kadar 8 baskı yapmış olan ve birçok dile çevrilmiş olan bu temel "Dahnert's Radiology Review Manual" eserini Türkçemize kazandırmış olmanın haklı gururu içerisindeyiz. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Radyoloji Anabilim Dalı'nın araştırma görevlileri ve uzman radyologlarının büyük emek ve özveri ile gerçekleştirdikleri ve 2 yıl gibi bir sürede tamamlanan eserden, sadece radyologların değil, diğer branşlardaki hekimlerin de faydalanabileceği kanaatindeyiz. Bilim ve teknolojideki baş döndürücü gelişmeler nedeniyle radyoloji alanındaki eserlerin kalıcı olması için sürekli güncelleme ve geliştirme zorunluluğu mevcuttur. Bu kılavuz kitap da hiç şüphesiz önümüzdeki yıllarda yeni bilgilerle yeni baskılar yapmaya devam edecektir. 
    Teknik açıdan birçok detay içeren bu kapsamlı kitabın editörlüğünde, tercümeye katkıda bulunanların hak ve emekleri gözetilerek eserin orijinal formatı korunmaya gayret edilmiştir. 
    Türk hekimlerinin hedefi ilerleyen yıllarda bu kitapların tercümesinden ziyade anadilde yeni eserler yazılarak diğer dillere çevrilmesini sağlamak olmalıdır. 
Yükleniyor...
0