Nonsikatrisyel Saç Hastalıklarında Tanı ve Kozmetolojik Tedavi

500 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti
75 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi 16:00 - Cumartesi 14:00

Hafta içi 16:00 ve Cumartesi 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir.

• Bu kitabın temel amacı, nonsikatrisyel saç hastalıklarının etiyopatogenezi, ayırıcı tanısı ve tıbbi tedavileri konusunda güncel bilgiler vermek, bu hastalıkların kozmetolojik tedavisi ile ilgili terapötik yarar göstermiş tedavi yaklaşımlarını içeren bilimsel çalışmaları ve uzun yıllardır başarıyla uygulanan çeşitli anektodal tedavi protokollerini dermatoloji uzmanlarına aktarmaktır.
• Kitabın içeriğinin derinleştirilmesi amacıyla 1822-2020 tarihleri arasında yayınlanan yüzlerce bilimsel makale taranmış ve en son tıbbi literatüre dayanan güncel ve güvenilir bir kaynağın ortaya çıkması hedeflenmiştir. Mevcut içerik yeni algoritmalar,
fotoğraflar ve özgün ilüstrasyonlar ile desteklenmiştir.
• Tüm bilgilerin maddeler halinde aktarılması sağlanarak okuyucuları uzun parağrafları okuma zorluğundan kurtaran çok daha akıcı ve tempolu bir yazım tekniği tercih edilmiştir.
• Kitapta yer alan hemen hemen tüm cümlelerin sonuna referanslar eklenmesine özen gösterilmiş, bu sayede okuyucunun bilgi kaynaklarına daha kolay ulaşması ve konularla ilgili daha derin bilgilere sahip olması kolaylaştırılmıştır.
• Nonsikatrisyel saç hastalıklarının tanı ve tedavisine yönelik yeni bir anlayış ve bakış açısıyla hazırladığım bu kitabın tüm dermatoloji uzmanları için yararlı bir kılavuz olmasını dilerim.

 

Yükleniyor...
0