Current Tanı ve Tedavi İş ve Çevre Hekimliği

500 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti
75 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi 16:00 - Cumartesi 14:00

Hafta içi 16:00 ve Cumartesi 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir.

    Güncel Tanı ve Tedavi: İş ve Çevre Hekimliği’nin altıncı baskısı kısa fakat kapsamlı bir kaynak olarak, mesleki ve çevresel örselenme-yaralanmaların ve hastalıklarının tanı ve tedavisiyle uğraşan tüm uzmanlık alanlarındaki sağlık bakım meslek elemanlarına hizmet etmeye devam ediyor.
     
KAPSAM VE YAKLAŞIM
    Kitap, yaygın mesleki ve çevresel örselenme-yaralanmalar ve hastalıklar, bunların tanı ve tedavisi ve işyerinde ve toplumda alınacak koruyucu önlemler hakkında eksiksiz bir rehber oluşturmaktadır. Amacımız, sağlık bakım mesleğindekilere mesleki ve çevresel sağlık konularının karmaşıklığını anlamalarına yardımcı olmak ve yaygın hastalıklar ve örselenme-yaralanmalar hakkında yararlı klinik bilgiler sağlamaktır. Kitap, iş ve çevre hekimliğinin kapsamını önceki baskıların çok ötesinde genişleten 
birçok yeni bölüm içermektedir. Kitabın klinik bir kaynak olarak kullanışlılığını artırmak için “Lange© Current” serisinde yayınlandı. Bu dizi, temel tanı ve tedavi bilgilerine odaklanan ana uzmanlıklar ve kilit altuzmanlıklara ilişkin pratik, özlü ve güncel kitaplardan oluşmaktadır.

Benzer Kitaplar
Yükleniyor...
0