Abbas Temel İmmünoloji

600 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti
75 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi 16:00 - Cumartesi 14:00

Hafta içi 16:00 ve Cumartesi 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir.

Karmaşık bir alan olan insan immünolojisinin kliniğe odaklı, kapsamlı ve kolay erişilebilir bir incelemesi.

Günümüz tıp öğrencileri için titizlikle gözden geçirilmiş ve güncellenmiş Temel İmmünoloji altıncı baskısı, en çok satan, geniş kapsamlı metin içeren Hücresel ve Moleküler İmmünolojinin aynı seçkin yazarlar ekibi tarafından ustalıkla yazılmış kısa bir incelemedir. Bu odaklanmış, kolay anlaşılır kitapta,tam-renkli resimler ve klinik görüntüler, faydalı tablolar kullanılmış ve maddeleri işaretlenmiş özet kutuları, bölüm sonu gözden geçirme soruları, terimler sözlüğü gibi pratik nitelikler eklenmiş ve klinik olgular-tümü bu karmaşık konuyu en etkili, olabildiğince etkin tarzda öğrencilerin ustalık kazanmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Kitabın yeni baskısının özellikleri:

· Hastalığın patogenezi, temel bilime dayalı yeni tedavilerin geliştirilmesi ve gerçek-dünya uygulamaları için klinik olgular ek bölümünü de kapsayarak immünolojinin klinik bakış açısı vurgulanmaktadır.

·Deneyimli öğretmenler, kurs yöneticileri ve konuşmacılardan oluşan uzman yazarlar ekibi ile rakipsiz eğitim sağlamaktadır.

· Günümüz immün sistem anlayışında, en son önemli gelişmeleri yansıtmak üzere tamamen yenilenmiş içeriğe ve güncellenmiş görüntülere, oldukça rahat okunabilen yazım tarzına ve pratik düzenlemeye önem verilmiştir.

· Tıp, sağlık alanı ve biyoloji alanında çalışan öğrencilere ve öğretmenlere yararlılığı en yüksek düzeye çıkaran kalıp ve tarzda bilgiler sunmaktadır.

· Öğrencilerin, anahtar immünolojik kavramları anlamasına yardım etmek için tasarlanmış çok sayıda nitelik içermektedir: yüksek kaliteli resimler, pratik tablolar, bölüm özetleri, kalın harfler ile belirtilen anahtar püf noktaları ve öz-değerlendirme ve gözden geçirmek için her bölüme odaklanmış sorular yer almaktadır.

Yükleniyor...
0