500 Soru 500 Yanıt Cerrahi Hastalıkları Hemşireliği

500 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti
75 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi 16:00 - Cumartesi 14:00

Hafta içi 16:00 ve Cumartesi 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir.

500 Soru 500 Yanıt Serisi
 
    Günümüzde bilimsel ve teknolojik gelişmeler birçok bilim dalında kendini fazlasıyla gösterirken, hemşirelik alanındaki yansımaları ise yadsınamayacak düzeydedir ve üretilen tüm bu bilgiler hemşirelik mesleğinde görünür hale gelmiştir.
Özellikle son dönemde cerrahi hastalıkları hemşireliği alanında çok değerli bilim insanlarımızın ürettiği kaynak kitaplar, hemşirelik bakımında önemli bilgiler barındırmaktadır.
    Tüm bu bilgi birikimlerini siz değerli meslektaşlarımız ve öğrencilerimizle paylaşıyorolmaları, mesleğimiz için mutluluk ve gurur kaynağıdır. Okumanın, araştırmanın yanı sıra öğrenmenin en büyük etkenlerinden biri de sınavlara hazırlanmaktır. Sınavlar ve sonuçları iyi bir öğrenme çıktılarıdır. İşte bu bağlamda siz
değerli okuyucularımızla "Cerrahi Hastalıkları Hemşireliği 500 Soru & 500 Yanıt” kitabımızı paylaşıyor olmamızın haklı gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. 
    Kitabımız öğrencilerimiz için iyi bir çalışma kitabı, meslekte yer edinmiş siz değerli meslektaşlarımız için de hatırlatıcı bir kaynak olacaktır. Cerrahi hastalıkları kapsamında yer alan birçok konunun püf noktasına işaret edecek bilgilerin, soru ve yanıtlarının birlikte bulunduğu bu kitap alanında uzman birçok bilim insanı tarafından yazılmıştır.
Benzer Kitaplar
Yükleniyor...
0