Üremeye Yardımcı Tekniklerde Laboratuvar Teorik Konular ve Pratik Uygulamaları

500 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti
75 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi 16:00 - Cumartesi 14:00

Hafta içi 16:00 ve Cumartesi 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir.

    Klinik embriyoloji derneği yönetim kurulu adına “Üremeye Yardımcı Tekniklerde Laboratuvar, Teorik Konular Ve Pratik Uygulamaları” kitabını sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

    Klinik Embriyoloji Derneği alanımızdaki gelişmeleri yakından takip ederek, verdiğimiz laboratuvar hizmetini en yüksek standartta ve etik kurallar çerçevesinde sürdürmeyi, mesleki deneyimlerimizi güçlendirmeyi derneğimizin ana ilkesi olarak benimsemiştir. Bu kapsamda 31 Mart 2017 tarihinde Klinik Embriyoloji Derneği Ve Üremeye Yardımcı Tedavi Eğitim Merkezleri Embriyoloji Laboratuvar Sorumluları ile bir araya gelerek ÜYTE Laboratuvar eğitiminin standardizasyonu konusunda bir rapor hazırlamıştır. Bu toplantıda alınan öncelikli kararlarımızdan biri ortak bir teorik eğitim materyali/kitabı hazırlanması olmuştur.

    Bu Kitap Klinik Embriyoloji Derneği organizasyonunda T.C. Sağlık bakanlığı ÜYTE Eğitim Merkezleri Laboratuvar Sorumlusu değerli meslektaşlarımızın da son derece önemli katkıları ile ÜYTE Laboratuvar Uygulamaları Sertifikalı Eğitim Programı müfredatına göre hazırlanmıştır ve tüm eğitim merkezleri tarafından kullanılacak standart bir teorik kaynak niteliğindedir. Ülkemizde üreme tıbbına emek veren çok değerli bölüm yazarlarına, kitabın basını için destek sağlayan Ankara Nobel Tıp Kitabevleri çalışanlarına Klinik Embriyoloji Derneği Yönetim Kurulu olarak sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Benzer Kitaplar
Yükleniyor...
0