Zühre

Zühre

Yanı başımızda filizlenen nazenin bir çiçeğin kokusunu almak için bazen yıllarımızı heba ederiz. Belki araya binlerce dağ, yol deniz girer. Mesafeler bizi hapsedince bütün hırçınlığımızı bir anda dizginleyip boyun eğeriz. Kader der vazgeçeriz. Bir ömür geçer de o narin çiçeğin kokusundan hep uzak kalırız. 

Oysa azıcık kafa yorduğumuzda, kaderi şekillendirmenin kendi elimizde olduğunu anlarız.

Çaresizliğin ortasında Zühre gibi parlayan ambulanslarla, hayat kurtarma gayesinde olanların anlatıldığı Cankurtaran Serisi’nde olayla kaldığı yerden devam etmektedir. 112 acil servis çalışanlarının farklı yönlerini bulacağınız bu roman, aslında cankurtaran isimli romanın devamıdır.

İstanbul’da doğup büyümüş üstelik hep özel okullarda okumuş genç bir kızın, mesleğinden ötürü tayin olduğu Anadolu’nun farklı illerinde yaşadığı zorlukları, yaşam mücadelesini ve sorunlu aile hayatını konu alan Zühre romanı, Cankurtaran romanını daha önce okumayanlar için ise tek başına ayrı bir roman özelliğindedir.


Kitap Detay Bilgileri
ISBN9786059215558
Basım Yılı2018
Baskı sayısı2. BASKI
Sayfa Sayısı251
Kitap DiliTÜRKÇE
Yazar EditörHABİP GOSTAK
Ebat (cm)13,5*19,5 karton kapak 1. hamur
YayıneviAnkara Nobel Tıp Kitabevi

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 25,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Zühre, Ankara Nobel Tıp Kitabevi, 9786059215558, habib gostak, Acil Tıp, İlk ve Acil Yardım, Sağlık kitapları, sağlık, tıp, tıp kitapları, İngilizce tıp kitapları, english medical books, ankara nobel tıp, izmir nobel tıp, krc başkent tıp, alisverisegel.com, yayinevinden.com, izmirnobel.com, krcbaskent.com, ankaranobel.com, nobeltipkitaplari.com, istanbulnobel.com, İstanbul Nobel Tıp Kitapları