Yanoff Oftalmoloji ELS

600 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti
75 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi 16:00 - Cumartesi 14:00

Hafta içi 16:00 ve Cumartesi 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir.

Uzun zamandır oftalmolojinin önde gelen kaynaklarından biri olarak kabul edilen bu ödüllü eser, hızla değişen bu alandaki hemen hemen her konu için güveniliri referansınız olmaya devam ediyor. Tek, kullanışlı bir ciltte, karşılaşabileceğiniz hemen hemen her oftalmik durum ve prosedür hakkında ayrıntılı, mükemmel şekilde resimli rehberlik sunarak, deneyim seviyeniz ne olursa olsun, onu sahip olunması gereken bir kaynak haline getirir.

*** Kapsamlı güncellemeler, alanın her alt uzmanlık alanındaki yeniliklerle sizi daima güncel tutar.

Yeni Baskının Sunduğu İçerik;

  • Genetik, optik, refraktif cerrahi, lens ve katarakt, kornea, retina, üveit, tümörler, glokom, nöro-oftalmoloji, pediatrik ve yetişkin şaşılık ve oküloplastik gibi tüm alt uzmanlık alanlarında tanı ve tedavi ilerlemeleri yoluyla gerçekten kapsamlı bir içerik sunar.
  • OCT anjiyografi ve optik koherens tomografi, küçük insizyonlu lentikül ekstraksiyonu (SMILE), kornea görüntüleme, nöro-oftalmolojide elektrofizyoloji, glokom drenaj implantları, tiroid göz hastalığı, orbital enfeksiyonlar ve estetik dolgu maddeleri ve botulinum toksini (Kırışıklık Azaltma) konularını kapsayan yepyeni dokuz bölüm içerir.
  • Geniş alan görüntüleme, ön segment OCT (AS-OCT) ve yüksek çözünürlüklü OCT dahil olmak üzere yeni görüntüleme tekniklerinin yanı sıra daha mantıklı ve kullanıcı dostu bir yaklaşım sağlayan optik ve refraksiyon ve intraoküler tümörler üzerine tamamen yeniden düzenlenmiş iki bölümü kapsar.
  • 2.000'den fazla yüksek kaliteli çizim (çoğu tam renkli) ve 50 klip teşhis ve cerrahi teknik içeren genişletilmiş bir video kitaplığı içerir. Yeni videolar refraktif cerrahi ilerlemelerini, fakik göz içi lenslerini, kombine katarakt prosedürlerini, nistagmus, göz hareketi muayenelerini ve daha fazlasını kapsar.
Yükleniyor...
0