Veteriner Hekimlikte İlaç Uygulama Yöntemleri

Veteriner Hekimlikte İlaç Uygulama Yöntemleri

Veteriner hekimliği uygulamalarında hayvan hastalıklarının tedavisi başta olmak üzere meslektaşlarımızın farklı amaçlarla ilaç kullanımı söz konusu olmaktadır. İlaç: hekimin sanatını uygulaması sırasında yararlandığı en önemli unsurlardan birisidir. Dolayısıyla hekim; kullanacağı ilaç ile ilgili kapsamlı bilgiye sahip olmalı; hangi hayvan türünde, hangi ilacı kullanacağını ve ilaca ilişkin dozları doğru şekilde belirleyebilmelidir. Bununla birlikte veteriner hekimliğin ilgi alanı düşünüldüğünde, hedef hayvan türlerinin çeşitliliği göz önüne alındığında ilaçların veriliş yollarının bilinmesi de meslektaşlarımız açısından son derece önemlidir.

Kitap Detay Bilgileri
ISBN9786059215909
Basım Yılı2018
Baskı sayısı1
Sayfa Sayısı224
Kitap DiliTürkçe
Yazar EditörProf.Dr.Ender Yarsan
Ebat (cm)16*24 karton kapak renkli kuşe
YayıneviAnkara Nobel Tıp Kitabevi

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 60,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Veteriner Hekimlikte İlaç Uygulama Yöntemleri, Ankara Nobel Tıp Kitabevi, izmir nobel tıp kitabevleri, krc başkent tıp kitabevleri, istanbul nobel kitabevleri, 9786059215909, Ender Yarsan, veteriner hekimlik, veterinerlik, İlaç Uygulama Yöntemleri