Üremeye Yardımcı Tekniklerde LaboratuvarTeorik Konular ve Pratik Uygulamaları

Üremeye Yardımcı Tekniklerde LaboratuvarTeorik Konular ve Pratik Uygulamaları

Üremeye Yardımcı Tekniklerde LaboratuvarTeorik Konular ve Pratik Uygulamaları

Klinik embriyoloji derneği yönetim kurulu adına “Üremeye Yardımcı Tekniklerde Laboratuvar, Teorik Konular Ve Pratik Uygulamaları” kitabını sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Klinik Embriyoloji Derneği alanımızdaki gelişmeleri yakından takip ederek, verdiğimiz laboratuvar hizmetini en yüksek standartta ve etik kurallar çerçevesinde sürdürmeyi, mesleki deneyimlerimizi güçlendirmeyi derneğimizin ana ilkesi olarak benimsemiştir. Bu kapsamda 31 Mart 2017 tarihinde Klinik Embriyoloji Derneği Ve Üremeye Yardımcı Tedavi Eğitim Merkezleri Embriyoloji Laboratuvar Sorumluları ile bir araya gelerek ÜYTE Laboratuvar eğitiminin standardizasyonu konusunda bir rapor hazırlamıştır. Bu toplantıda alınan öncelikli kararlarımızdan biri ortak bir teorik eğitim materyali/kitabı hazırlanması olmuştur.

Bu Kitap Klinik Embriyoloji Derneği organizasyonunda T.C. Sağlık bakanlığı ÜYTE Eğitim Merkezleri Laboratuvar Sorumlusu değerli meslektaşlarımızın da son derece önemli katkıları ile ÜYTE Laboratuvar Uygulamaları Sertifikalı Eğitim Programı müfredatına göre hazırlanmıştır ve tüm eğitim merkezleri tarafından kullanılacak standart bir teorik kaynak niteliğindedir. Ülkemizde üreme tıbbına emek veren çok değerli bölüm yazarlarına, kitabın basını için destek sağlayan Ankara Nobel Tıp Kitabevleri çalışanlarına Klinik Embriyoloji Derneği Yönetim Kurulu olarak sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Tüm güncel Üremeye Yardımcı Tekniklerde Laboratuvar Bilgilerini, Teorik Konular Ve Pratik Uygulamaları ile anlatan bu kitabımızın siz değerli meslektaşlarımıza faydalı olmasını dileriz.

                                                                                                                                            Klinik embriyoloji Derneği Yönetim Kurulu adına; Prof. Dr. Lale Karakoç


Kitap Detay Bilgileri
ISBN9786057578426
Basım Yılı2019
Baskı sayısı1
Sayfa Sayısı336
Kitap DiliTürkçe
Yazar EditörProf. Dr. Lale Karakoç, Dr. Necati Fındıklı, Doç. Dr. Evrim Ünsal, Dr. Engin Enginsu, Başak Balaban, Doç. Dr. Sinan Özkavukçu, Dr. Elif Ergin
Ebat (cm)19,5*27,5 karton kapak renkli kuşe
YayıneviAnkara Nobel Tıp Kitabevleri

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 125,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Üremeye Yardımcı Tekniklerde Laboratuvar Teorik Konular ve Pratik Uygulamaları, 9786057578426, ankara nobel tıp kitabevi, izmir nobel tıp kitabevi, krc başkent tıp kitabevi, istanbul nobel kitabevi, kadın hastalıkları, üreme kitapları