Tüm Yönleriyle Acil Tıp Tanı Tedavi ve Uygulama Kitabı

Stokta var Tüm Yönleriyle Acil Tıp Tanı Tedavi ve Uygulama Kitabı

Acil tıbbı, tüm yönleriyle tanı, tedavi ve uygulamalar açısından irdelediğimiz kitabımızın, üçüncü ve genişletilmiş basımını sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duymaktayım.

İlk iki basımı büyük ilgi gören ve acil tıbbi bilgiye ihtiyaç duyanlar için bir eksikliği giderdiğini düşündüğümüz kitabımız; okurlardan ve yazarlardan gelen öneriler doğrultusunda, yeni bölümlerle zenginleştirilip güncel bilgilerle yenilendi.

Acil tıbba gönül vermiş ve alanında uzman birbirinden değerli meslektaşlarımın katkılarıyla hazırlanan ‘ Tüm Yönleriyle Acil Tıp ’ kaynak kitabında, acil tıbbi yaklaşım güncel bilgiler eşliğinde özenle hazırlanmış ve acil tıbbi bilgiye ihtiyaç duyan tüm bireylerin yararına sunulmuştur.


Kitap Detay Bilgileri
ISBN9786054649150
Basım Yılı2013
Baskı sayısı3
Sayfa Sayısı1320
Kitap DiliTürkçe
Yazar EditörDR. ZEYNEP KEKEÇ

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 100,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Tüm Yönleriyle Acil Tıp Tanı Tedavi ve Uygulama Kitabı, Acil Tıp, Zeynep Kekeç, acil bakım, ankara nobel tip kitabevi