Hemşire Sözlüğü

Hemşire Sözlüğü
Günümüzde hemşirelik alanındaki bilimsel ve teknolojik ilerlemelere bağlı olarak çeşitli kavramlar ortaya çıkmaktadır. Bu kavramların bilinmesi ve ulaşılabilirliğin arttırılması, bilginin anlaşılabilirliğini ve kullanılabilirliğini arttıracaktır.
Alanında uzman 21 akademisyenin yoğun çabaları sonucu ortaya çıkan bu sözlük hemşirelik öğrencilerinin yanı sıra klinisyen hemşirelere de katkı sağlayacak niteliktedir. Bu sözlükte sık kullanılan tıbbi terimlerin anlamının verilmesinin yanı sıra; tıbbi girişimler, tetkikler ve farmakolojik ajanlar hakkında da kısa bilgiler yer almaktadır.
Sözlüğün tüm öğrenci ve meslektaşlarımıza faydalı olmasını diliyoruz….
Kitap Detay Bilgileri
Basım Yılı2017
Baskı sayısı1.baskı
Sayfa Sayısı938
Kitap DiliTürkçe
Yazar EditörDoç. Dr. Sevban ARSLAN Doç. Dr. Evşen NAZİK Yrd. Doç. Dr. Sunay FIRAT

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 24,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Hemşire Sözlüğü, Akademisyen Kitabevi, Doç. Dr. Sevban ARSLAN, Doç. Dr. Evşen NAZİK, Yrd. Doç. Dr. Sunay FIRAT, Un Panda, 9786052396261, hemşirelik kitapları, sözlük, tıp sözlüğü, Sağlık kitapları, sağlık, tıp, tıp kitapları, İngilizce tıp kitapları, english medical books, ankara nobel tıp, izmir nobel tıp, krc başkent tıp, alisverisegel.com, yayinevinden.com, izmirnobel.com, krcbaskent.com, ankaranobel.com, nobeltipkitaplari.com, İstanbul Nobel Tıp Kitapları