Çocukta Fiziksel Sağlığı Değerlendirme (Hemşire ve Ebeler için Rehber)

Çocukta Fiziksel Sağlığı Değerlendirme (Hemşire ve Ebeler için Rehber)

Bu kitap; çocuğun fiziksel değerlendirmesinin; çocuk ve aile ile ilk karşılaşıldığında başlandığını, fiziksel sağlığı değerlendirme kriterleri, öykü ve gözlemin ne denli önemli olduğu, nasıl yapılacağını, çocuğun durumuna, yaş ve gelişimsel düzeyine uygun değerlendirme yöntemlerini ayrıntılı olarak ve görsellerle destekleyerek sunan bir eser.

Kitap Detay Bilgileri
ISBN9786053353584
Basım Yılı12 / 2017
Baskı sayısı1
Sayfa Sayısı1 Cilt / 112 Sayfa
Kitap DiliTürkçe
Yazar EditörProf. Dr. Gülay Görak, Prof. Dr. Nursan Çınar

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 24,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Çocukta Fiziksel Sağlığı Değerlendirme (Hemşire ve Ebeler için Rehber), Çocukta Fiziksel Sağlığı Değerlendirme, Hemşire ve Ebeler için Rehber, Prof. Dr. Gülay Görak, Prof. Dr. Nursan Çınar, Nobel Tıp Kitabevleri, 9786053353584, pediatri kitapları, Sağlık kitapları, sağlık, tıp, tıp kitapları, İngilizce tıp kitapları, ankara nobel tıp, izmir nobel tıp, krc başkent tıp, alisverisegel.com, yayinevinden.com, izmirnobel.com, krcbaskent.com, ankaranobel.com, nobeltipkitaplari.com, İstanbul Nobel Tıp Kitapları