Semptomlar ve Klinik Durumlar

Semptomlar ve Klinik Durumlar

Bu kitapta Ulusal Çekirdek Eğitim Programında yer alan semptomlar ve klinik durumlar için öğrenim hedeflerine uygun içerik oluşturması ve örnek olgu senaryoları ile içerikteki bilginin kullandırılması amaçlanmıştır. Bu çalışmada alt başlıklar yerine öğrenim hedefi cümleleri kullanılmıştır. Bununla, öğrenim hedefi kullanma alışkanlığı oluşturmak, içerik oluştururken yazarların sınırlarını belirleyerek aşırı bilgi yükünden kaçınmak ve öğrencinin hedefe odaklanarak öğrenmesini ve çalışmasını kolaylaştırmak gayesi güldülmüştür. Kitapta tüm semptomlar ve klinik durumlar için küçük değişikliklerle aynı öğrenim hedefleri şablonu kullanılmıştır. Olgu temelli ayırıcı tanı formu da hedef şablonuna uygun olarak hazırlanmıştır.

Kitap Detay Bilgileri
ISBN9786053354444
Basım Yılı2019
Baskı sayısı1
Sayfa Sayısı1116
Kitap DiliTürkçe
Yazar EditörProf. Dr. Ali İhsan Taşçı
YayıneviNobel Tıp Kitabevleri

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 155,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Semptomlar ve Klinik Durumlar, Nobel Tıp Kitabevleri, Prof. Dr. Ali İhsan Taşçı, 9786053354444, dahiliye, iç hastalıkları, dahiliye kitapları, iç hastalıkları kitapları, semptom, klinik durumlar, klinik kitapları, Sağlık kitapları, sağlık, tıp, tıp kitapları, İngilizce tıp kitapları, english medical books, ankara nobel tıp, izmir nobel tıp, krc başkent tıp, alisverisegel.com, yayinevinden.com, izmirnobel.com, krcbaskent.com, ankaranobel.com, nobeltipkitaplari.com, istanbulnobel.com, İstanbul Nobel Tıp Kitapları