Sağlık Yüksekokulları İçin Tıbbi Biyokimya

Sağlık Yüksekokulları İçin Tıbbi Biyokimya

Sağlık Bilimleri Fakülteleri, Sağlık Yüksekokulları ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokullarının sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Buradan yetişen elemanlara duyulan gereksinim, bu okulların zorunlu olarak artmasına neden olmuştur. Bu okullarda okutulan tıbbi biyokimya konusunda, bu öğrencilere yardımcı olacak ve meslek hayatları süresince ellerinin altında olup yaralanabilecekleri yeterli tıbbi biyokimya kitabı bulunmamaktadır. Bu kitabın, rutin hayatta kullanabileceğiniz ve başınız sıkışığında başvurabileceğiniz bir kitap olması hedeflenmiştir.

Bu kitap Sağlık Bilimleri Fakülteleri, Sağlık Yüksekokulları ve Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulları öğrencileri için bilmeleri gereken düzeye indirgeyerek yazılmıştır. Sadece gerekli olan konulara gerektiği kadar yer verilmiştir.

Bu kitap yerli ve yabancı çok değerli bilim insanlarının yazmış oldukları Biyokimya, Klinik Biyokimya, Tıbbi Biyokimya gibi kitaplardan ve kendi bilgi birikimlerinden yararlanarak hazırlanmıştır.

Bu kitaptan yaralanacak öğrencilerine eğer bir katkı sağlayabilirsem ne mutlu benim için…

                                                                                                                                                                                                                    Saygılarımla Prof. Dr. Funda KOSOVA


Kitap Detay Bilgileri
ISBN9786057578181
Basım Yılı2019
Baskı sayısı1
Sayfa Sayısı222
Kitap DiliTürkçe
Yazar EditörProf. Dr. Funda KOSOVA
Ebat (cm)16*24 karton kapak renkli kuşe
YayıneviAnkara Nobel Tıp Kitabevi

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 45,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: sağlık, biyokimya, tıbbi biyokimya, klinik biyokimya, sağlık hizmetleri, Funda KOSOVA, sağlık hizmetleri, izmir nobel tıp kitabevleri, krc başkent kitabevi, istanbul nobel kitabevleri ankara nobel tıp kitabevleri, biyokimya kitapları, hemşirelik için biyokimya, 9786057578181