Resimli Baş ve Boyun Anatomisi ve Diş Hekimliği Radyolojisi Cep Atlası 2 li Set Kampanyada

Resimli Baş ve Boyun Anatomisi ve Diş Hekimliği Radyolojisi Cep Atlası 2 li Set Kampanyada

YENi DÖNEM KAMPANYASI 2'li SET

Resimli Baş ve Boyun Anatomisi

 Diş Hekimliği Radyolojisi Cep Atlas

Baş ve Boyun Anatomisi, Diş Hekimliği ve Tıp Fakültelerinin eğitime öğretim programlarında önemli bir yer tutmaktadır. Baş ve Boyun anatomisinin Tıp ve Diş Hekimliği Fakültelerinde hem 1. sınıfta, hem de 2. sınıfta okutulması sırasında, öğrenciler baş ve boyun ile ilgili temel anatomik bilgilerini mesleki bilgilerle birleştirmede zorlanmaktadırlar.    Baş ve Boyun Anatomisi” bu temel anatomik bilgilerin öğrenilmesi açısından metinlerin yanı sıra resimler, şemalar ve klinik bilgiler içermesi nedeniyle konuların çok daha kolay bir şekilde kavranmasını da sağlayacaktır. Ayrıca her b.lümün sonunda yer alan “Gözden Geçirme Soruları” ve “Tanımlama Alıştırmaları” bilgilerin daha kalıcı olarak öğrenilmesini sağlayacaktır. Margaret J. Fehrenbach ve Susan W. Herring tarafından yazılan ve 5. Baskısı yapılan “Illustrated Anatomy of the Head and Neck” adlı kitabın

Türk.e baskısının edit.rlüğünü yaparken; İngilizce’den çevirerek esere katkıda bulunan tüm b.lüm çevirmenlerine gösterdikleri özverili çalışmadan dolayı teşekkür ediyoruz. Çeviri editörleri olarak, bu kitabın orijinalinde yer alan bir takım hataları da Türk.e baskıda düzeltmeye özen gösterdik. Ayrıca İngilizce anatomik terimlerin Türkçede kullanılan şekli farklı olduğu için, Terminologia Anatomica’da yer alan latince terimleri esas aldık. Ancak buna rağmen olabilecek hatalardan dolayı şimdiden özür dileriz. Kitabı eleştirel gözle okuyarak bize geri bildirimde bulunacak olan öğrenci ve meslektaşlarımıza da şimdiden teşekkür ederiz.   Resimli Baş ve Boyun anatomisi” adlı kitabın Tıp ve özellikle Diş Hekimliği eğitimine yapacağı katkıları görebilmek, esere destek sağlayan tüm meslektaşlarımız ve biz editörler için büyük bir mutluluk kaynağı olacaktır.

Başarı, sağlık ve mutluluk dileklerimizle

Prof.Dr. Tuncay V. Peker   Prof.Dr. İ. Nadir Gülekon

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 175,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Resimli Baş ve Boyun Anatomisi ve Diş Hekimliği Radyolojisi Cep Atlası 2 li Set Kampanyada