Resimli Baş ve Boyun Anatomisi - Diş Hekimliği Radyolojisi Set

75 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti 8.90 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi-Cumartesi 16:00

Hafta içi ve Cumartesi günü Saat : 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir. Teknik neden ve diğer durumlarda en geç 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Resimli Baş ve Boyun Anatomisi

    Baş ve Boyun Anatomisi, Diş Hekimliği ve Tıp Fakültelerinin eğitime öğretim programlarında önemli bir yer tutmaktadır. Baş ve Boyun anatomisinin Tıp ve Diş Hekimliği Fakültelerinde hem 1. sınıfta, hem de 2. sınıfta okutulması sırasında, öğrenciler baş ve boyun ile ilgili temel anatomik bilgilerini mesleki bilgilerle birleştirmede zorlanmaktadırlar.    Baş ve Boyun Anatomisi” bu temel anatomik bilgilerin öğrenilmesi açısından metinlerin yanı sıra resimler, şemalar ve klinik bilgiler içermesi nedeniyle konuların çok daha kolay bir şekilde kavranmasını da sağlayacaktır. Ayrıca her b.lümün sonunda yer alan “Gözden Geçirme Soruları” ve “Tanımlama Alıştırmaları” bilgilerin daha kalıcı olarak öğrenilmesini sağlayacaktır

Diş Hekimliği Radyolojisi Cep Atlası 

Bu yüksek derecede uzmanlaşmış tıbbi görüntüleme çağında, dişlerin ve alveolar kemiğin radyograflardan yararlanılmadan incelenmesi neredeyse düşünülemez. 798 radyograf, tablo ve fotoğraf içeren bu son derece aydınlatıcı ve okunması kolay kitap, rayografik teknikler, kalite kontrolü, görüntü işleme, radyografik anatomi ve radyografik tanının temelleri ile ilgili sayısız ipucu vermektedir. Bilgilere ulaşmak kolay olup okuyucuya gerekli bilgilere tam manası ile anında ulaşma imkanı vermektedir diş hekimlerini parmağının ucunda şimdi, yeni teknikleri günlük uygulamalarla birleştirecek pratik yolları gösteren bir cep “rehberi” bulunmaktadır.

Yükleniyor...
0