Renkli Doppler Görüntüleme

Renkli Doppler Görüntüleme

Hızlı teknolojik gelişmelere parelel şekilde,renkli Doppler'in de içlerinde bulunduğu çeşitli görüntüleme yöntemlerinde çok büyük değişiklikler meydana gelmektedir.

Abdomen, periferal vaskuler hastalıklar,obstetrik, jinekoloji gibi hemen hemen tüm vücut sistemlerine ait çeşitli hastalıkların tanısında renkli Doppler görüntülemesi önemli bir rol oynamaktadır.

Kitabın bu baskısında ekokardiyografi hakkında ayrı bir bölüm ayrılmış, yeni çizimler ile cihazın tarihi gelişimi ve özelikleriyle birlikte renkli Doppler ultrasonun vücudun değişik sistemlerinde kulanım bilgisi ile eklenmiştir. Abdomen, periferik vaskuler hastalıklar gibi değişik vücut sistemlerini değerlendirmede renkli Doppler'in kulanımındaki rolü ayrıntılandırılmıştır. Obstetrik, jinekolojik lezyonlar ve infertilite konusunda ayrı bölüm eklenmiştir. Bu kitap mezuniyet sonrası,klinisyenlerin pratileri ve radyolog ile jinekologların günlük pratiklerinde rehber olacaktır.

Kitap Detay Bilgileri
ISBN9786054477050
Basım Yılı2015
Sayfa Sayısı280
Kitap DiliTürkçe
Yazar EditörSatish K Bhargava
ÇeviriDoç.Dr. Selma Uysal Ramadan
Ebat (cm)21,5*27,5 renkli kuşe
YayıneviModern Tıp Kitabevi

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 150,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: doppler, ultrason, radyoloji, renkli doppler, jinekoloji, kadın doğum, modern tıp kitabevi, 9786054477050, ankara nobel tip kitabevleri