Paramedik Güncellenmiş 2. Baskı

500 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti
75 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi 16:00 - Cumartesi 14:00

Hafta içi 16:00 ve Cumartesi 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir.

Paramedik eğitim ve uygulamaları alanında Türkiye’de önceki baskısı itibariyle en fazla okunan eser olma özelliğine sahiptir. TATD (Türk Acil Tıp Derneği) eseri olarak yayınlanmıştır.

Farklılaşmamış bir acil durumda hastalar için en iyi sonuç, ilk değerlendirmenin ve müdahalenin deneyimli bir paramedik tarafından gerçekleştirilmesi ve sonrasında uygun transferin sağlanması ve uygun uzman tarafından bakımın sonuçlandırılması ile elde edilir.

Bu kitap paramedikler için yazılmıştır: Eğitimlere rehberlik etmeyi ve daha deneyimli paramediklerin yetişmesi için yardımcı olmayı, alanda, ambulanslarda, acil serviste, karşılaşılan çok çeşitli sorunların ve hastalıkların uygun yönetilebilmesini amaçlamaktadır.

Bu kaynak kitabın hazırlanma aşamasında, bölümleri yazması veya gözden geçirmesi için birçok değerli uzman görev almış, tıbbi acil durumların yönetimi için ulusal ve uluslararası kılavuzlara dayalı, adım adım pratik bir kılavuz oluşturmuştur. Vurgu, karşılaşılan belirgin veya farklılaşmamış bir acil hastanın ilk saatlerinde uygun bakımıdır, ancak bunun ötesinde pratik prosedürlerin nasıl gerçekleştirileceğine dair rehberlik etmesi de hedeflenmiştir.

Bu kitaptaki bölümler, başarılı liderlik ve yönetim için gerekli temel fikirleri ve metodolojileri aktarmaktadır. Bu bölümlerin her biri teorinin ötesine geçer ve kavramları pratik olarak göstermek için zengin sayıda örnek sunar.

Hastalarımıza en iyi acil bakımı sunabilmeyi hedefleyen bu kaynak alanda önemli bir ihtiyacı karşılayabilmesi bakımından paha biçilmezdir.

Benzer Kitaplar
Yükleniyor...
0