Olgularla Jinekolojik Hastalıklarda Bakım

Olgularla Jinekolojik Hastalıklarda Bakım

    Kadının güçlendirilmesi hem bir amaç, hem de tüm insanlığın yaşam kalitesinin yükseltilmesinde bir araçtır. Bu düşünce ile başladığım ve üç yıl gibi bir sürede tükenen “Olgularla Jinekolojik Hastalıklarda Bakım” kitabının ikinci baskısında; birlikten güç doğar ilkesi ile çalışmak benim için büyük bir gurur olmuştur.

Bilgi; bilimsel araştırmaların sonucunda, araştırılan alana, o günkü koşullarda en iyiyi sunan donanımdır. Kitabın birinci basımını dört yıl önce gerçekleştirmiştik. O günden bugüne bakımda değişen bilgiyi okuyucularımıza aktarmak için birinci basımda olduğu gibi kalabalık bir yazar ekibi ile bu işe gönül verdik. İkinci baskı; ilk basımda yer alan olguların revizyonu yanı sıra, 12 yeni olgunun eklenmesi ile daha da zenginleşti. Katkısı olan tüm yazar arkadaşlarıma kıymetli çalışmalarından dolayı teşekkür ederim.

Kitabın yazılmasında desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen dostum Doç.Dr. Sayın Rabia Ekti Genç’e, Prof.Dr.Sayın Esin Çeber Turfan’a, Prof.Dr.Sayın Neriman Soğukpınar’a tüm çalışma arkadaşlarıma ve her konuda her zaman beni motive eden aileme teşekkür ederim.

Üzerinde özenle çalıştığım bu kitabın da; klinisyen ve akademisyen meslektaşlarıma, tıp, ebelik ve hemşirelik öğrencilerine yararlı olması dileklerimle.


Kitap Detay Bilgileri
ISBN9786057578464
Basım Yılı2019
Baskı sayısı2.baskı
Sayfa Sayısı382
Kitap DiliTürkçe
Yazar EditörBirsen Karaca Saydam
Ebat (cm)16*24 karton kapak renkli kuşe
YayıneviAnkara Nobel Tıp Kitabevleri

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 65,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Olgularla Jinekolojik Hastalıklarda Bakım, izmir nobel kitabevi, krc başkent kitabevi, istanbul nobel kitabevi, ankara nobel tıp kitabevleri, ebelik, jinekoloji, birsen karaca saydam, ebelik kitapları, 9786057578464