Nörogörüntüleme Esaslar

75 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti 10.90 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi-Cumartesi 16:00

Hafta içi ve Cumartesi günü Saat : 16:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir. Teknik neden ve diğer durumlarda en geç 5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

     Asistanlara etkili bir öğrenme kaynağı, deneyimli radyologlara hızlı bir tekrar için idealdir. Beyin ve omurga görüntülemesi ile birlikte otolaringolojik görüntülemeyi kapsar, bilinmesi gerekenleri özet ve pratik verimli bir formatta elinizin altına koyar.

  • Patern tanıyıcı bir yaklaşımla görüntülerin yorumlanmasındaki nüanslara hakim olun
  • Travmatik beyin yaralanmasının, beynin neoplastik, vasküler, infeksiyöz ve inflamatuvar hastalıkları, nörodejeneratif ve bilişsel bozuklukları, omurganın travmatik yaralanmaları, dejeneratif, neoplastik ve vasküler hastalıkları; baş/boyun kistik lezyonları, kraniyal sinirleri, akut boyun, ventral ve santral kafa tabanı ve tükrük, tiroid ve paratiroid bezleri, mukozal kanserler ve daha fazlasının değerlendirilmesinde en yeni teknikleri kullanın.
  • Taklitçi ve benzerlere yaklaşımla ilgili önemli bölümlerle tanısal tuzaklardan kaçının.
  • Çok sayıda anımsatıcı ve harika görüntüleme örnekleri yanında davranışsal temelli öğrenim hedefleri ile ana konseptleri başarıyla özümseyin.
  • Görüntüden zengin, olgu bazlı çoktan seçmeli sorulardan oluşan her bölümün sonundaki ve en sondaki 75 soruluk kendini değerlendirme testleri ile bilginizi test edin ve sınavlara hazırlanın.
Yükleniyor...
0