Jinekolojik Onkoloji

500 TL Üzeri ve Ücretsiz Kargo
Kargo Ücreti
75 TL
Orjinal Ürün Garantisi
Aynı Gün Kargo Hafta içi 16:00 - Cumartesi 14:00

Hafta içi 16:00 ve Cumartesi 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde kargoya verilir.

 Güncel bilgilere kayıtsız kalmamak doğrultusunda temel prensipler, görüntüleme yöntemleri, cerrahi teknikler, genetik, patoloji, radyoterapi ve kemoterapi uygulamaları gözden geçirilmiştir.

· Bu kitapta temel bilgiler, epidemiyoloji, patogenez, patoloji, ilgili genetik ve istatistiki bilgiler her bir jinekolojik kanser için ayrı ayrı irdelenerek detaylandırılmıştır.

· Aynı zamanda, her kanser organ bazlı ele alınaraktanı, tedavi, sonuçlar ve takip yöntemleri açısından incelenmiştir.Üstelik, temel cerrahi prensipler ve yöntemler, standart ve hedefe yönelik kemoterapiler, standart radyoterapi ve özellikle oligometastatik lezyonların yönetiminde görüntüleme bazlı yaklaşımlargüncel rehberler doğrultusunda özetlenmiştir.

· Göreceğiniz gibi bireysellikten çıkarak paylaşımcı bir yaklaşımla bölüm editörlerimiz birlikte çalışarak deneyimlerini daha detaylı bir şekilde aktarmıştır ve güncel bilgilergörsel öğelerle pekiştirilerek sunulmaktadır.

 

Bu kitap, özellikle jinekolojik onkoloji cerrahisi yandal asistanları olmak üzere jinekolojik onkoloji ile ilgilenen tüm hekimlere faydalı olacaktır.

Yazarın Diğer Kitapları
Benzer Kitaplar
Yükleniyor...
0