İnsan Anatomi Atlası 3 Cilt + İnternet Erişimi

İnsan Anatomi Atlası 3 Cilt + İnternet Erişimi

Cilt 1: Genel Anatomi, Kas İskelet Sistemi (720 sayfa) 

Cilt 2: Baş, Boyun, Thorax (432 sayfa)

Cilt 3: Abdomen, Pelvis, Perineum, Üst Ekstremite, Alt Ekstremite, Sinir Sistemi (678 sayfa)

Türkiyenin ilk ve tek Sistematik İnsan Anatomisi Atlası

Türkiye’de tıp eğitimi Anatomi dersi için sistematik olmasına rağmen bu güne kadar üretilen atlasların hepsi topoğrafik olarak yayınlanmıştır. Tacchetti atlas ise 1. ve 3. ciltleri sistematik 2. cilt ise topoğrafik olarak hazırlanmıştır. 

Bu sebepledir ki, Tıp Fakültesi, Diş Hekimliği ve FTR öğrencilerin için çok güzel bir başucu kaynağıdır. Özellikle çizimlerin kalitesi hiç bir atlasla kıyaslanmayacak kadar güzeldir. Ayrıca kitabın bazı bölümlerindeki çalışmalar bire bir kadavra üzerinden 3D sistemi ile gösterilmektedir. Öğrencilerimiz bu atlası hem anatomi dersinde hem de hekimlik döneminde klinik içerikli olarak kullanabileceklerdir. 

Tacchetti atlası diğer atlaslardan ayıran en büyük özellik ise atlası alan kişi, her bir ciltin iç kapağında bulunan şifre ile www.evirtualcampüs.com/en adresine girerek tüm dijital içeriğe ulaşabilecek.

Kitap Detay Bilgileri
ISBN9789752480100
Basım Yılı10/2018
Baskı sayısı1
Sayfa Sayısı3 Cilt / 1830 Sayfa
Kitap DiliTürkçe
Yazar EditörGiuseppe Anastasi, Eugenio Gaudio, Carlo Tacchetti,
ÇeviriProf. Dr. Mustafa Büyükmumcu
Ebat (cm)23*32 renkli baskı kuşe

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 450,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: İnsan Anatomi Atlası, 9789752480100, Giuseppe Anastasi, Eugenio Gaudio, Carlo Tacchetti, Prof. Dr. Mustafa Büyükmumcu,