Sağlık Bilimlerinde Simülasyon: Kavramdan Uygulamaya

Sağlık Bilimlerinde Simülasyon: Kavramdan Uygulamaya

Günümüz sağlık bakım sistemi içerisinde hasta ve çalışan güvenliği anlayışındaki gelişmeler, toplumun sağlık bakım hizmetlerinden beklentilerindeki değişim, sağlık bakım mesleklerinin eğitim programlarının yapısı ve öğretim yöntemlerinde de değişiklikleri gerekli hale getirmiştir. Simülasyon, yenilikçi öğretim yöntemleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Sağlık bilimleri alanında eğitim veren meslek gruplarında uzun yıllardır yaygın olarak kullanılan simülasyonun etkili bir öğretim sağlamak üzere kuramsal temellere dayandırılması ise daha yakın bir zamanı kapsamaktadır. Bu kitap, simülasyonu öğretim programlarına entegre etmek isteyen tüm eğitimcilere bu dönüşüm sürecinde hem kuramsal bilgi, hem de uygulama örnekleri sağlamak üzere bir rehber olarak hazırlanmıştır.

Kitap Detay Bilgileri
ISBN9786053354611
Basım Yılı2019
Baskı sayısı1
Sayfa Sayısı260
Kitap DiliTürkçe
Yazar EditörProf. Dr. Ükke Karabacak , Doç. Dr. Esra Uğur
YayıneviNobel Tıp Kitabevleri

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 60,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Sağlık Bilimlerinde Simülasyon: Kavramdan Uygulamaya, Nobel Tıp Kitabevleri, 9786053354611, Prof. Dr. Ükke Karabacak, Doç. Dr. Esra Uğur, hemşire, hemşire öğrenci, hemşirelik kitapları, Sağlık kitapları, sağlık, tıp, tıp kitapları, İngilizce tıp kitapları, english medical books, ankara nobel tıp, izmir nobel tıp, krc başkent tıp, alisverisegel.com, yayinevinden.com, izmirnobel.com, krcbaskent.com, ankaranobel.com, nobeltipkitaplari.com, istanbulnobel.com, İstanbul Nobel Tıp Kitapları