Lippincott Biyokimya: Görsel Anlatımlı Çalışma Kitapları

Lippincott Biyokimya: Görsel Anlatımlı Çalışma Kitapları

Lippincott Görsel Anlatımlı Çalışma Kitapları: Biyokimya, biyokimyanın temelleri için köklü ilk ve en iyi kaynaktır. Öğrenciler bu metne çok sayıda kritik ve karmaşık bilgiyi hızlı bir şekilde gözden geçirmelerine özümsemelerine ve öğrenmelerine yardımcı olmak için güvenebilir. Yirmi yılı aşkın bir süredir fakülte ve öğrenciler bu en çok satan biyokimya ders kitabını kavramları hayata geçiren eşsiz görseller için övüyor. 

En son biyokimya bilgisine hakim olun geniş kapsamlı revizyonlar ve güncellenmiş içerikler sayesinde genişletilmiş makrobesinler bölümü mikro besinler hakkında tamamen yeni bir bölüm ve çok daha fazlası. 

Biyokimyanın gündelik sağlık hizmetleri için bütünleştirici bölümleri ilgilendiren klinik olgular ve “klinik kutucukları” ile nasıl uygulandığını görün.

Kolayca öğrenmenizi sağlayan özlü bir ana hat formatı bol miktarda renkli resim ve bölümlere genel bakış ve özetler ile çalışın. 

Ekte yer alan integrative klinik olguları okuyun.

Kitap Detay Bilgileri
ISBN 9786053354383
Basım Yılı 2019
Baskı sayısı 1
Sayfa Sayısı 576
Kitap Dili Türkçe
Yazar Editör Prof. Dr. Engin Ulukaya, Ferrier

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 95,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Lippincott Biyokimya: Görsel Anlatımlı Çalışma Kitapları, Nobel Tıp Kitabevleri, 9786053354383, Prof. Dr. Engin Ulukaya, Ferrier, biyokimya, Lippincott Biyokimya, Görsel Anlatımlı Çalışma Kitapları, lippincott, Sağlık kitapları, sağlık, tıp, tıp kitapları, İngilizce tıp kitapları, english medical books, ankara nobel tıp, izmir nobel tıp, krc başkent tıp, alisverisegel.com, yayinevinden.com, izmirnobel.com, krcbaskent.com, ankaranobel.com, nobeltipkitaplari.com, istanbulnobel.com, İstanbul Nobel Tıp Kitapları