Radyoterapi Teknikerleri için Klinik Radyasyon Onkolojisi El Kitabı

Radyoterapi Teknikerleri için Klinik Radyasyon Onkolojisi El Kitabı

Radyoterapi, modern tekniklerle, kanser tedavisinde etkin ve çok geniş kullanımı olan bir tedavidir. Tedavinin uygulanması “Radyoterapi Teknikerleri” tarafından yapılır. Hastanın tedaviye hazırlanmasında da aktif rol alan bu meslek grubu çalışanlarının klinik onkoloji bilmeleri gerekmektedir. Temel klinik onkoloji bilgisi ve hasta simülasyonu için hazırlık basamaklarını yalın ve anlaşılır bir dille anlatan bu kitap, radyoterapi teknikerleri için hazırlanmıştır. Hem öğrencilik döneminde hem de aktif meslek hayatında kullanılabilecek bir başucu kaynağıdır.

Kitap Detay Bilgileri
ISBN9786053354291
Basım Yılı2019
Baskı sayısı1
Sayfa Sayısı180
Kitap DiliTürkçe

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 20,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Radyoterapi Teknikerleri için Klinik Radyasyon Onkolojisi El Kitabı, Nobel Tıp Kitabevleri, 9786053354291, Dr. Ayşe Yıldırım Altınok, Dr. Pelin Altınok, Klinik Radyasyon Onkolojisi El Kitabı, Klinik Radyasyon, Onkolojisi El Kitabı, Radyoterapi Teknikerleri için tıp kitapları, Radyoterapi Teknikerliği, Radyoterapi, teknikerlik kitapları, Onkoloji El Kitabı, Sağlık kitapları, sağlık, tıp, tıp kitapları, İngilizce tıp kitapları, english medical books, ankara nobel tıp, izmir nobel tıp, krc başkent tıp, alisverisegel.com, yayinevinden.com, izmirnobel.com, krcbaskent.com, ankaranobel.com, nobeltipkitaplari.com, istanbulnobel.com, İstanbul Nobel Tıp Kitapları