Sitopatolojide Teknikler Temelden Molekülere

Sitopatolojide  Teknikler  Temelden Molekülere

Sitopatolojiye ve onun molekülere uzanan heyecan verici yolculuğa hoş geldiniz !

Sitopatolojik örnekler, 1950'li yıllarda kanser taramasına öncülük ederken; günümüzde tanının yanı sıra tedaviyi de yönetecek moleküler ve genetik çalışmalara destek oluyor.

Kitabımızda, ülkemizin farklı eğitim kurumları yanı sıra Almanya ve Avusturya'dan değerli meslektaşlarımız, kurumsal deneyimlerini ve arşivlerini paylaştılar.Bu paylaşımlar, yazarlarımızın çoğunun çeyrek yüzyıla yaklaşan klinisyenlik ve araştırma deneyimleri yanı sıra; toplamda yüzbinlerce km.'ye ulaşan yolculuklar ile varılan bilimsel toplantı etileşimlerinin ÖZ'üdür.

Görsel olarak 370 resim ve 43 tablonun yer aldığı kitabımızda, bölümlerin akıcılığı için dilinin yeterince özlü ancak yeni bilgileri içerecek derinlik ve kapsayıcılıkta olmasına özen gösterilmiştir.Tüm bölümleri, hem laboratuvar ekibi hem mikroskopi odasındakiler için 'kolaylaştırıcı','geliştirici','disiplinleri biraraya getirici' etkisi olmasını amaçladık.Eserimizin İngilizce başlıkları, bölüm özetleri ve arama sözcükleri ile görsel ve metodik bilgisine ulaşılabilirliğini de kolaylaştırmak istedik.

Kitap Detay Bilgileri
ISBN9786057578068
Basım Yılı2019
Baskı sayısı1.Baskı
Sayfa Sayısı240
Kitap DiliTürkçe
Yazar EditörProf.Dr. Binnur Önal,
Ebat (cm)21*24

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 250,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Sitopatolojide Teknikler, Binnur Önal, Ankaranobel, izmir nobel tıp kitabevleri, krc başkent kitabevi, istanbul nobel kitabevleri, patoloji kitapları, binnur önal sitopatoloji, binnur önal kitapları, 9786057578068