Klinik Beslenme için Temel Cep Kitabı

Klinik Beslenme için Temel Cep Kitabı

Bu kitap, sağlık profesyonellerinin kendi uygulamalarına göre kullanabileceği, cep boyutunda az ve öz bir kaynaktır. Beslenme biliminin hızla geliştiği günümüzde, en yeni araştırmalarla güncellenmiş bu rehber niteliğindeki kitap, kliniklerin hızlı temposunda sıkça ihtiyaç duyulan hesaplama yöntemlerini, cetvel ve tabloları, özet konu anlatımlarını içerdiğinden kolay kullanım sağlayacak, ihtiyaç duyulan bilgilere hızlıca ulaşma imkanı sunacak, öğrencilere ise eğitimleri sırasında ve sonrasında mesleklerini uygularken rehber olacaktır.

Kitap Detay Bilgileri
ISBN 9786053354109
Basım Yılı 12/2018
Baskı sayısı 2
Sayfa Sayısı 1 Cilt / 596 Sayfa
Kitap Dili Türkçe
Yazar Editör Dr. Öğretim Üyesi Binnur Okan Bakır, Dr. Dyt. Ayşe Hümeyra Biçer, Mary Width, Tonia Reinhard

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 35,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Klinik Beslenme için Temel Cep Kitabı, Nobel Tıp Kitabevleri, 9786053354109, Dr. Öğretim Üyesi Binnur Okan Bakır, Dr. Dyt. Ayşe Hümeyra Biçer, Mary Width, Tonia Reinhard, Klinik Beslenme, beslenme, endokrinoloji, Sağlık kitapları, sağlık, tıp, tıp kitapları, İngilizce tıp kitapları, english medical books, ankara nobel tıp, izmir nobel tıp, krc başkent tıp, alisverisegel.com, yayinevinden.com, izmirnobel.com, krcbaskent.com, ankaranobel.com, nobeltipkitaplari.com, istanbulnobel.com, İstanbul Nobel Tıp Kitapları