Ganong’un Tıbbi Fizyolojisi

Stokta var Ganong’un Tıbbi Fizyolojisi

Ganong’un Tıbbi Fizyolojisi’nin 25. Baskısında çizimler yenilenirken, metninde de önemli ve zamana uygun güncellemeler yapılmıştır. Bu baskıdaki şekiller ya gözden geçirilmiş ya da tamamen yenilenmiştir. Bu yeni baskıda, ortak içerik alanlarının anlaşılmasına yardımcı olmak amacıyla benzer yapıları, hücreleri ve organları göstermek için birbiri ile tutarlı renklendirme ve şematik çizimler kullanılmıştır. Bu gözden geçirmede yazarlar çizimler ve kavramsal şekiller ile akış şemalarının sayısını artırarak fizyolojiyi tanımlayan bütünleşmiş materyalin öğrenilmesini kolaylaştırmıştır. 
Mükemmel, kolay okunan ve kullanıcı uyumlu olan bu kitap, USLME çalışması için idealdir ve hem bölüm tabanlı müfredat dersleri için yardımcı kitap veya entegre müfredatlar için birincil kaynak olarak kullanılabilir. 
Kırk yıldan daha uzun süreden beri İnsan Fizyolojisinde öncü-Özlü, Güncel ve Klinikle İlgili- ders kitabı.

Kitap Detay Bilgileri
ISBN 9786053354246
Basım Yılı 11/2018
Baskı sayısı 25
Sayfa Sayısı 1 Cilt / 776 Sayfa
Kitap Dili Türkçe
Yazar Editör Prof. Dr. Ümmühan İşoğlu-Alkaç, Prof. Dr. M. Numan Ermutlu, Brooks, Barrett, Barman, Boitano

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
  • 110,00TL

Lütfen Dikkat!

Tüm siparişleriz; stok imkanlarımıza bağlı olarak mümkünse 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün değilse en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Yabancı yayınlar için yurtdışı sipariş gerektiğinden temin süresi 2-3 ay arasındadır. 

Etiketler: Ganongun Tıbbi Fizyolojisi, Ganongun Tıbbi Fizyolojisi, Nobel TIp Kitapevi, Nobel TIp Kitapevi, Ganongun Tıbbi Fizyolojisi, Prof. Dr. Ümmühan İşoğlu-Alkaç, Prof. Dr. M. Numan Ermutlu, Brooks, Barrett, Barman, Boitano, 9786053354246, Kim E. Barrett, Susan M. Barman, Scott Boitano, Heddwen L. Brooks, Sağlık kitapları, sağlık, tıp, tıp kitapları, İngilizce tıp kitapları, english medical books, ankara nobel tıp, izmir nobel tıp, krc başkent tıp, alisverisegel.com, yayinevinden.com, izmirnobel.com, krcbaskent.com, ankaranobel.com, nobeltipkitaplari.com, İstanbul Nobel Tıp Kitapları